FAQ MPA

David Jančar 06.Dec 11:00
Úvodník

V tomto dokumentu se vám pokusíme zodpovědět základní otázky týkající se portálu MPA.

Pro zobrazení klikněte na tlačítko VÍCE.

• Nejsem student univerzity, můžu se zaregistrovat na vypsané aktivity?
  • Aktivity nejsou omezené pouze pro studenty, pokud je na aktivitě volné místo, neváhejte a zaregistrujte se.

• Jsem majitel sportovního zařízení a rád bych vypsal aktivitu pro veřejnost. Jak na to?
  • V této chvíli prosíme kontaktujte správce portálu MPA (kontakty ve spodní části stránek), kteří vám rádi pomůžou aktivitu vystavit.

• Chci na aktivitu přijít s kamarádem, je to možné a jak?
  • V této chvíli se každý musí přihlašovat sám za sebe, do budoucna plánujeme možnost přidat hosta(y). Vytvoření konta do portálu je ovšem velmi jednoduché proto prosím pomožte kamarádovi konto vytvořit aby se mohl zaregistrovat sám.

• Existuje nějaký poplatek za registraci na aktivitu.
  • Registrace na aktivitu je zdarma, je ovšem možné, že aktivita zadarmo není např. lyžařský kurz apod. ovšem vždy je toto uvedeno v podrobnostech aktivity.

• Jak se můžu do portálu MPA přihlásit?
  • Přihlášení je jednoduché, vždy je potřeba doplnit pár identifikačních ůdajů a aktivivat konto pomocí odkazu, který vám příjde na email.
    Pro přihlášení máte tyto 3 možnosti:
    • Přihlášení přes facebook - nejrychlejší způsob, zárověn s možností vkládání komentářů k aktivitám. Určeno pro všechny.
    • Přihlášení přes portál MPA - vytvoření účtu přímo v portálu kdy přihlašovací jméno je váš email. Určeno pro všechny.
    • Přihlášení přes Novell - vytvoření účtu pomocí přihlašovacíh ůdajů dostupných studentům a zaměstnancům univerzity SU OPF Karviná.